این سوال شما هم هست؟؟ چگونه میتوان بیشترین لذت از رابطه جنسی را برد؟

این بی شک سوال بسیاری از افراد است چرا که بسیاری از افراد بهترین پوزیشن برای ارضای زنان و مردان را نمی شناسند و همچنین نمیدانند برای لذت بهتر از روابط جنسی خود باید نقاط تحریک زنان و مردان را شناخت تا بیشترین لذت از رابطه جنسی را برد.

بعضی فکر می کنند که برای زودانزالی درمانی وجود ندارد در حالی که امروزه میدانیم با راه های ساده ای مانند افزایش قوای جنسی نیز میتوان افزایش دارد. 

  • درمان زود ارضایی

بهترین پوزیشن برای ارضای زنان

پوزیشن مناسب در یک رابطه جنسی کمک زیادی به لذت بردن می کند. با توجه به فیزیک بدن زنان، بهترین پوزیشنی که می تواند زن را به اوج لذت جنسی برساند پوزیشن هایی هستند که آلت تناسلی با زاویه مناسب به واژن وارد شود. دو تا از بهترین این پوزیشن ها به صورت زیر است:
۱٫ زن خوابیده و مرد به صورت نیم خیز روی آن دراز کشیده باشد. زانوی مرد روی زمین و با زاویه مناسبی خود را بالا و پایین کند.
۲٫ مرد طاق باز خوابیده و زن صورت به صورت مرد روی او دراز کشیده و خود را بالا و پایین می کند.
با توجه ویژگی های واژن زنان حالت دوم بهترین پوزیشن برای ارضای زنان می باشد و باعث میشود بیشترین لذت از رابطه جنسی را ببرد.

بیشترین لذت از رابطه جنسی

بهترین پوزیشن برای ارضای مرد

با توجه به اینکه مردان بر خلاف زنان بیشترین لذت را در هنگام دخول می‌برند، بهترین پوزیشن برای ارضای مرد حالتی است که آلت وی بیشترین تماس را با ناحیه داخلی واژن هم بستر خود داشته باشد.
بیشتر مردان، حالتی که زن به پشت خوابیده باشد و باسن خود را بالا آورده و کمر خود را پایین نگاه دارد را از حالت های دیگر بیشتر دوست دارند.
پوزیشن بعدی که برای ارضای مرد بسیار لذت بخش است دیدن همبستر خود در آینه است. بالا و پایین شدن سینه های زن در نتیجه ی ضربه هایی که مرد به واژن او وارد می کند، در آن که بیشترین لذت از رابطه جنسی را ببرد موثر است.

روشهای ارضای زنان

شاید شما هم بدانید روشهای ارضای زنان تنها از طریق واژن نبوده و زنها بیشتر با عشق بازی و پیدا کردن نقاط تحریک پذیر بدن خود آماده ارضا شدن می شوند. یکی از موثر ترین روشهای ارضای زنان تحریک کشاله ی ران آنها در نزدیکی واژن به مدت دو تا سه دقیقه، بازی با لایه بیرونی واژن برای ۱۰ تا ۲۰ ثانیه و دوباره بازی با کشاله ران نزدیکی واژن می‌باشد. این کار را برای دو سه بار و هر بار ۵ تا ۱۰ دقیقه ادامه دهید تا صدای لذت بردن هم بسترتان را زیباتر از همیشه بشنوید و او بیشترین لذت از رابطه جنسی را ببرد.

روشهای ارضای مردان

شاید بهترین روشهای ارضای مردان را بتوان آماده کردن آنها از طریق مالیدن و خوردن آلت تناسلی و بعد وارد کردن آلت آنها در واژن خود دانست. آماده کردن آلت به لحاظ روانی تاثیر خیلی خوبی روی مردان می گذارد. حتما می دانید اگر مردی که کنار شما خوابیده است بداند شما از هم آغوشی با او و از درون خود کشیدن آلت او، لذت می‌برید بیشترین لذت را از ارضا شدن خواهد برد و بیشترین لذت از رابطه جنسی را نیز.

روشهای خودارضایی مردان

در مردان روشهای خودارضایی متنوع تر و متداول تر است. مردان بسیاری در سنین پایین با تخیلات خود در مورد دختری که دوستش دارند یا به نظرشان زیبا می‌آید خود ارضایی می کنند و بعد از مدتی روزی چند بار ارضا شدن به یکی از عادت های آنها تبدیل می‌شود و لذت خودارضایی را به سختی می‌توانند ترک کنند.
اما آیا واقعا هم بستر شدن با یک خانم زیبا که دوستش دارید لذت جنسی بیشتری دارد یا خود ارضایی؟ و آیا این هم بستر شدن می توان منجر به ترک خود ارضایی شود؟

روشهای خود ارضایی در زنان

بسیاری از زنان در ایران پیش از ازدواج با توجه به ترس از دست دادن پرده بکارت خود، از روشهای خود ارضایی در زنان استفاده می کنند. روشهای مختلفی در خود ارضایی در زنان وجود دارد که شاید متداول ترین آنها تحریک کردن خود از طریق فرو کردن بخشی از انگشتان خود (یا وسیله هایی که در سایز و اندازه آلت تناسلی باشند) در واژن خود باشد.
باید به زنانی که از طریق خود ارضایی لذت جنسی را تجربه می‌کنند بگوییم هیچ وقت این لذت با تجربه واقعی آن قابل مقایسه نیست. بنابراین بهتر است به روشی برنامه ریزی کنید که با فردی که دوستش دارید این لذت را تجربه کنید.

با تماس از تلفن ثابت لذت دریافت بهترین مشاوره جنسی را از مشاورین ما دریافت کنید!!

روشهای افزایش لذت در زنان

مطمئن باشید اگر بتوانید کاری کنید که معشوقه شما از هم آغوشی با شما لذت ببرد، تجربه ی جنسی شما صدها بار لذت بخش تر خواهد شد. روشهای زیادی برای افزایش لذت در زنان وجود دارد. نکته قابل توجه این است که باید نقاط تحریک پذیر زنان را کشف کنید که این نقاط در زنان مختلف، متفاوت می باشد و این شمایید که باید آن را با تجربه کردن، کشف کنید. بسیاری از زنان از بازی کردن زبان شما روی سینه، کشاله ران، پشت زانو، گردن، گوش و … شان صدای لذتشان بالا می رود. زنان در نقطه اوج آمادگی برای شروع رابطه جنسی ناخود آگاه به بدن خود پیچ و تاب می دهند و به شما اعلام امادگی می کنند.

روشهای افزایش لذت در مردان

برای افزایش لذت در مردان باید در طول دورانی که با آنها رابطه دارید حواس خود را جمع کنید. مردان از دیدن شما در یک لباس زیبا لذت می برند. از دیدن شما که خود را برای ورود آنها به خانه آماده کرده اید لذت می برند . بنابر این شما می توانید از روشهای مختلف افزایش لذت در مردان استفاده کنید. هرچند که آمادگی برای هم آغوشی می تواند تمام کننده ی همه ی این لذت ها باشد.

نقاط تحریک زنان

همان طوری که در بخش های قبلی گفته شد، نقاط تحریک هر زن می تواند مختص خود او باشد. اما به صورت عمومی زنان از بازی کردن لب ها و زبان شما روی اندام خود لذت می‌برند. شاید بهترین و متداول ترین نقاط تحریک زنان به ترتیب زیر باشد:
از بازی کردن با گوشها شروع کنید و آرام آرام روی کنار گردن پایین آمده و با سینه های معشوقه خود بازی کنید. پیشنهاد روانشناسان ما این است که با دست دیگر خود به آرامی روی اعضای بدن معشوقه تان حرکت کنید. در ادامه نقاط تحریک پذیر زنان پشت کمر، کشاله ران، پشت زانو، زیر باسن و ناحیه واژن میباشد.

نقاط تحریک مردان

بیشتر مردان از طریق بصری تحریک می شوند. در قسمت بالاتر همین مقاله هم ذکر شد که مردان از دیدن معشوقه خود در یک لباس زیبا و تحریک کننده بسیار بیشتر از زنان تحریک می شوند. اما پس از آن که با تحریک پیش از شروع رابطه جنسی، مرد خود را به بستر بردید بهترین نقطه نحریک مردان بیضه های آنها می باشد. مطمئن باشید بهترین روش برای افزایش لذت جنسی در مردان استفاده از نقاط تحریک آنها مانند آلت و بیضه شان می باشد.

درمان زود انزانی

یکی از مهمترین عواملی که لذت رابطه جنسی را تبدیل به زهر می کند، زود انزالی است. برای درمان زود انزالی روش های بسیار زیادی وجود دارد. بخشی از این روش ها از قرص ها و اسپری های شیمیایی استفاده می کنند و برخی دیگر با استفاده از مشاوره درمان زود انزالی ذهن شما را برای لذت بیشتر از رابطه جنسی آماده می کنند.

تقویت قوای جنسی

بسیاری از مردان برای بهبود رابطه جنسی به افزایش قوای جنسی خود فکر می کنند. روشهای خوراکی متداول ترین روشهای افزایش قوای جنسی می باشند. خوردن هل، مریم گلی و بادام، کنگر فرنگی و … را بهترین خوردنی ها برای افزایش قوای جنسی معرفی کرده اند.
اما ما علاوه بر روش های بالا، ورزش را به عنوان کلید طلایی به شما معرفی می کنیم. ورزش در مردان یکی از بالاترین دلایل افزایش قوای جنسی است. روزی ۳ کیلومتر دویدن در بلند مدت می تواند آثار بازگشت ناپذیری بر افزایش قوای جنسی شما داشته باشد.

فرصت را از دست ندهید و بیشترین لذت از رابطه جنسی را با راهکارهایی درست ببرید.